Budete mať predškoláka?

Pripravte ho do školy najkrajším a najjednoduchším spôsobom. Pomocou výborných hier, ktoré rozvíjajú prirodzeným spôsobom logické myslenie. Napríklad hra „Animal Jumble“ môže na prvý pohľad vyzerať veľmi jednoducho, ale pri ukladaní kartičiek podľa určených pravidiel dieťa zistí, že to až také jednoduché nie je. Určite sa bude musieť poriadne zamyslieť, ktoré  kartičky vymení tak, aby ,,to sedelo“. Tak ako pri všetkých našich logických hrách je výhodou to, že hra je zakaždým iná, keďže si dieťa vyberá karty náhodne. Okrem logického uvažovania hra preverí u dieťaťa aj mieru  trpezlivosti a rodičom naznačí, ako bude ich budúci prvák pristupovať k úlohám v škole. Či bude trpezlivo skúšať vyriešiť úlohu, alebo sa hneď pri neúspech vzdá a bude mať o sebe mienku, že nie je dosť šikovné. Ak má Váš predškolák už teraz rád matematiku a počítanie, určite ho poteší hra  "The Brain Train“. Podľa základných matematických operácií si poskladá trať pre vláčik a ak bude výsledok správny, vláčik pocestuje J. Ak vášmu dieťatku práve nevoňajú čísla a počítanie, poďme na rozvoj jeho logiky inak. Pri hre ,,Pandemonium“ dieťa musí myslieť rýchlo. Rýchlo nájsť vhodný tvar a umiestniť ho do správneho otvoru podľa predlohy zapína myslenie na plné obrátky. Pri hre ,,Bee Genius“ si zase preverí svoje priestorové schopnosti a skúšať a opakovať si to môže na tisíc krát. Pre tvorivých a kreatívnych predškolákov je určite vhodnou voľbou ,,Waxi Doodles“. Šikovné voskové mäkké šnúrky, pomocou ktorých si dieťa vyčaruje čokoľvek – kvietky, zvieratká, obrázky, autíčka, písmenká, čísla. Precvičí si tak dôležitú jemnú motoriku a predstavivosť. A čo je na tom úplne najlepšie, že Waxi Doodles sa netrhajú, nelámu a dajú opakovane použiť.

Hry určené pre predškolákov sú pre deti mimoriadne dôležité, pretože pomocou nich môžu rodičia nasmerovať dieťa k tomu, že precvičovaním, skúšaním a hľadaním nových riešení sa určite každému dostaví úspech. Doprajte si s vašim predškolákom čas a pripravte sa navzájom do školy. Iste, pracovné zošity sú fajn vec, ale povedzme si pravdu, písať bude od druhého dňa v škole. Každý deň. Teraz má posledný rok na to, aby sa len hralo. A vy rodičia máte veľkú moc. Dajte mu hračku, ktorá bude pre dieťa hrou a len vy budete vedieť, že je to jeho štartovné číslo do školy.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie