Logické hračky pre deti od 6 rokov

V tejto kategórii nájdete logické, hry, hlavolamy a strategické stolové hry pre malých školákov. Hračky v tejto kategórii rozvíjajú zručnosti, potrebné pre tvorivé riešenie problémov, hľadanie netradičných riešení, priestorovú predstavivosť a v neposlednom rade trpezlivosť a sústredenie. Rozvoj týchto zručností je pre deti potrebný nielen v prvých rokoch v škole, ale vytvára predpoklady pre úspech v ich ďalšom živote.  Väčšina hier v tejto kategórií má viacero úrovní, pre sa s nimi deti zabavia minimálne počas celého prvého stupňa základnej školy. Napríklad prvé úrovne hlavolamu "30 Cubed" zvládnu už prváci, jeho najvyššie úrovne však určite potrápia aj rodičov.

Hlavolamy a logické hry sa výborne hodia aj pri výučbe matematiky alternatívnymi formami (napr. Hejneho matematika). Vhodné aj ako doplnok k pedagogickému prístupu Montessori. Využitie tiež nájdu v školských kluboch detí, ľahko s nimi zorganizujete tvorivé súťaže v detských táboroch, školách v prírode a pod.    

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie