SÚŤAŽ - RECENZIE OD DETÍ

O SÚŤAŽI 

Naše logické hračky a hlavolamy sú na Slovensku nové. Preto by sme radi získali spätnú väzbu priamo od detí a umožnili Vám vyhrať ďalšiu hračku podľa vlastného výberu. Zapojenie sa do súťaže je jednoduché.  

AKO SA ZAPOJIŤ

 1. Nakúpte na www.logiclane.sk od 30.05.2021 do 30.06.2021 
 2. Nechajte Vaše deti zahrať sa a vytvoriť krátku recenziu. Podľa veku môžu deti napísať krátky text a/alebo nakresliť obrázok. Samozrejme môžete sa pridať a napísať aj Váš názor-skúsenosť s hračkou. Inšpirovať sa môžete TU 
 3. Recenziu naskenujte, alebo odfoťte a pošlite na info@logiclane.sk do 05.07.2021(prosím pripojte názov testovanej hračky, meno (bez priezviska) a vek dieťaťa.) NEZABUDNITE si vybrať ďalšiu hračku z www.logiclane.sk o ktorú máte záujem - ktorú chcete vyhrať.  

Zaslaním recenzie ste automaticky zapojení do súťaže. 

Zaslaním recenzie nám dávate súhlas na jej zverejnenie na stránke www.logiclane.sk v sekcii Recenzie od detí . 

Žrebovanie sa uskutoční 06.07.2021

 

VÝHERCOVI bude zaslaná ním vybraná hračka ZADARMO rovnakým spôsobom akým uskutočnil svoj prvý nákup.  

 

 

Ďalšie informácie v Štatúte súťaže....

 

ŠTATÚT SÚŤAŽE

Napíš recenziu na kúpenú logickú hru a vyhraj ďalšiu podľa vlastného výberu

(ďalej len „Štatút“)

Štatút upravuje podmienky účasti na súťaži, spôsob a postup pri vykonávaní činností potrebných na jej realizáciu a vymedzuje podrobnosti o právach a povinnostiach účastníkov.

 1. Organizátor Súťaže (ďalej len „Organizátor“)
  Obchodné meno:    SIDIN s.r.o.
  Sídlo:                         Kurská 24, 040 22 Košice
  IČO:                           51182424
  DIČ:                           2120617521
 2. Termín konania súťaže
  Súťaž sa uskutoční v období od 03.05.2021  do 30.06.2021. V tomto termíne je možné prihlásiť sa do súťaže - zaslaním recenzie na kúpenú hračku na e-mail info@logiclane.sk.
 3. Osoby oprávnené zúčastniť sa súťaže
  Účastníkom súťaže môžu byť kupujúci, ktorí si počas termínu konania súťaže zakúpili hračku prostredníctvom e-shopu www.logiclane.sk a zaslali recenziu na hračku do 05.07.2021 na e-mailovú adresu info@logiclane.sk   
 4. Podmienky účasti v súťaži
  Pre zapojenie sa do súťaže sa vyžaduje, aby kupujúci nakúpil hračku na www.logiclane.sk a zaslal krátku recenziu na info@logiclane.sk .
 5. Výhra
  Výhrou v súťaži ďalšie hračka podľa vlastného výberu(zo stránky www.logiclane.sk), ktorú súťažiaci uvedie v maily prostredníctvom ktorého zašle recenziu na kúpenú hračku. 
 6. Určenie víťaza a oboznámenie o výhre
  Po uplynutí termínu na prihlásenie sa do súťaže bude víťaz vyžrebovaný spomedzi platne prihlásených účastníkov vylosovaním e-mailovej adresy. Žrebovanie sa uskutoční 06.07.2021. Oznámenie o víťazovi súťaže bude zaslané víťazovi prostredníctvom uvedenej e-mailovej adresy. Meno súťažiaceho (bez priezviska)  bude zverejnené na www.logiclane.sk a na Facebooku. 
 7. Spôsob odovzdania výhry
  Výhercovi bude ním vybraná hračka zaslaná rovnakou formou, akou uskutočnil prvý nákup. Zaslanie bude uskutočnené na náklady organizátora súťaže. 
 8. Ochrana osobných údajov
  Zapojením sa do súťaže súťažiaci súhlasí s podmienkami ochrany osobných údajov uverejnených na www.logiclane.sk . Zároveň súhlasí so zverejnením ním zaslanej recenzie na stránke www.logiclane.sk spolu s menom (bez priezviska) a vekom dieťaťa. Ak je súčasťou recenzie, aj obrázok súhlasí aj s jeho zverejnením.  

V Košiciach,  dňa 30.05.2021

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie